Stamboom Wilbrink » Frederick Edward(Edward Ferdinand) Wagener (1834-1908)

Persoonlijke gegevens Frederick Edward(Edward Ferdinand) Wagener 

  • Hij is geboren in het jaar 1834 in Kassel, DE.
  • Hij is overleden in het jaar 1908 in Maldon, Victoria, Australie, hij was toen 74 jaar oud.

Gezin van Frederick Edward(Edward Ferdinand) Wagener

Hij is getrouwd met Louisa Sophia Doris Spanhake.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1861 te Maldon, Victoria, Australia, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):


Voorouders (en nakomelingen) van Frederick Edward(Edward Ferdinand) Wagener

Frederick Edward(Edward Ferdinand) Wagener
1834-1908

1861

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1861 lag rond de 19,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.

Over de familienaam Wagener

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wagener.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wagener.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wagener (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wilbrink is opgesteld door Nadeesh Wilbrink (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nadeesh Wilbrink, "Stamboom Wilbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/wilbrink-stamboom/I5582.php : benaderd 4 februari 2026), "Frederick Edward(Edward Ferdinand) Wagener (1834-1908)".