Wiggins-Mergenthaler Family Tree » Jane Monroe (1728-1815)

Persoonlijke gegevens Jane Monroe 

Bronnen 1, 2Bron 2
  • Zij is geboren in het jaar 1728 in Westmoreland, Virginia, British America.
  • Zij is overleden op 10 maart 1815 in Prince William, Virginia, zij was toen 87 jaar oud.
  • Een kind van Andrew Monroe en Christian Tyler

Gezin van Jane Monroe

(1) Zij is getrouwd met John Chancellor.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1747 te Westmoreland, Virginia, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Mary B. Chancellor  1785-1883 
  2. Susan Chancellor  1747-????
  3. Jane Chancellor  1751-????
  4. Cooper Chancellor  1756-1845 
  5. William Chancellor  1758-1815
  6. John Chancellor  ± 1760-1809


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jane Monroe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jane Monroe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jane Monroe

Andrew Monroe
1661-1714
Andrew Monroe
1695-1735

Jane Monroe
1728-1815

(1) 1747
John Chancellor
± 1760-1809


Onbekend


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
      http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=104242613&pid=4787
      / Ancestry.com
    2. Alabama, Surname Files Expanded, 1702–1981, Ancestry.com, Alabama Department of Archives and History; Montgomery, AL; Alabama Surname Files; Box or Film Number: M84.0456 / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 maart 1815 lag rond de 3,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1815: Bron: Wikipedia
      • 26 februari » Napoleon ontsnapt van het eiland Elba waar hij verbannen was.
      • 1 maart » Napoleon keert terug naar Frankrijk na zijn ballingschap op Elba.
      • 3 maart » In Groningen wordt de studentensociëteit "Mutua Fides" geopend. Dit is de oudste studentensociëteit van Nederland, de sociëteit behorend bij het Groninger Studenten Corps 'Vindicat atque Polit'.
      • 16 juni » Napoleon trekt met zijn troepen de Franse noordgrens over, België in. Hij verslaat de Pruisische aanvoerder Blücher in de slag bij Ligny. Zie ook: Slag bij Waterloo. Wellington houdt in de Slag bij Quatre-Bras Franse troepen onder maarschalk Michel Ney tegen.
      • 15 oktober » Napoleon Bonaparte begint zijn verbanning op Sint-Helena in de Atlantische oceaan.
      • 7 december » Michel Ney, maarschalk van Frankrijk wordt geëxecuteerd door een vuurpeloton, nadat hij door het bewind van Lodewijk XVIII van Frankrijk schuldig is bevonden aan verraad, wegens zijn steun aan Napoleon Bonaparte gedurende de Honderd Dagen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Monroe

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Monroe.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Monroe.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Monroe (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kerri Wiggins, "Wiggins-Mergenthaler Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/wiggins-mergenthaler-family-tree/P4787.php : benaderd 10 mei 2025), "Jane Monroe (1728-1815)".