Stamboom Wensink » Hendrikus Hermanus Maalste (1887-????)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Hermanus Maalste 


Gezin van Hendrikus Hermanus Maalste

Hij is getrouwd met Francina Elisabeth van Elferen.

Zij zijn getrouwd op 2 januari 1908 te zwolle, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Hermanus Maalste?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Hermanus Maalste

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Hermanus Maalste


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 januari 1908 lag tussen -10,8 °C en -4,4 °C en was gemiddeld -7,0 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.

    Over de familienaam Maalste

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maalste.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maalste.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maalste (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wensink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Harry Wensink, "Stamboom Wensink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/wensink-stamboom/R654.php : benaderd 4 februari 2026), "Hendrikus Hermanus Maalste (1887-????)".