Voorvaders Jos van Dijk uit Tilburg » Mechteld BOUDEWIJNS

Persoonlijke gegevens Mechteld BOUDEWIJNS 


Gezin van Mechteld BOUDEWIJNS

(1) Zij heeft/had een relatie met Cornelis Goijaert MARTENS.


Kind(eren):



(2) Zij heeft/had een relatie met Jan Jacob SWAGEMAKERS.


Kind(eren):

  1. a  
  2. b  
  3. c  
  4. d  
  5. e  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mechteld BOUDEWIJNS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mechteld BOUDEWIJNS

Mechteld BOUDEWIJNS
????-

(1) 
(2) 
a
????-
b
????-
c
????-
d
????-
e
????-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam BOUDEWIJNS


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Goijaart van Dijk, "Voorvaders Jos van Dijk uit Tilburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/voorvaders-jos-van-dijk/I359.php : benaderd 26 januari 2026), "Mechteld BOUDEWIJNS".