Visser stamboom » Harke Spoelstra (1862-????)

Persoonlijke gegevens Harke Spoelstra 


Gezin van Harke Spoelstra

Hij is getrouwd met Kat(i)e Swartwolt.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Henry Spoelstra  1886-????
  2. Rena Spoelstra  1889-????
  3. Spoelstra  1891
  4. Cornelius Spoelstra  1892-????
  5. Spoelstra  1894
  6. Henrietta Spoelstra  1895-????
  7. Jacob Spoelstra  1898-????


Notities over Harke Spoelstra

Harke woont tijdens de sensus van 1900 in het pand 281 Oakland Ave Grand Rapids, Kent, is eigenaar van het pand, neef Edwin (Euwke) woont op 281 Oakland Ave.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harke Spoelstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harke Spoelstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harke Spoelstra


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Harke Spoelstra



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 december 1862 lag rond de 1,6 °C. De winddruk was 5.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
      • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
      • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
      • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
      • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
      • 13 december » De Geconfedereerde Staten winnen de Slag bij Fredericksburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Spoelstra


    De publicatie Visser stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.Visser, "Visser stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/visser-stamboom/I1004.php : benaderd 17 januari 2026), "Harke Spoelstra (1862-????)".