Vielhaber Web Tree » Anton Bergob-Otte (1692-????)

Persoonlijke gegevens Anton Bergob-Otte 

Bron 1

Gezin van Anton Bergob-Otte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anton Bergob-Otte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anton Bergob-Otte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anton Bergob-Otte

Jodokus Bergob
± 1625-1716
Catharina
± 1625-1704
Anton Otte
± 1610-????
Anna Stahl
± 1620-1674
Catharina Otte
< 1655-????

Anton Bergob-Otte
1692-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 2013-01-02 Knapstein Anna Margarethe Vorfahren, Andrea Tigges (Tiefenhagener Straße 50, 59846 Sundern)

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1692: Bron: Wikipedia
      • 14 maart » Pieter van Musschenbroeck, Nederlands natuurwetenschapper († 1761)
      • 7 juni » De belangrijke havenstad Port Royal op Jamaica zakt na een aardbeving in zee.
      • 10 juni » in Salem wordt Bridget Bishop opgehangen, het eerste slachtoffer in een heksenjacht die uiteindelijk aan 14 vrouwen en 5 mannen het leven zal kosten.
      • 3 augustus » Tijdens de Negenjarige Oorlog komt het tot een veldslag nabij Steenkerke in Henegouwen. Het Franse leger verslaat de geallieerde troepen.
      • 19 augustus » Executie door ophanging van vijf vrouwen en een geestelijke als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
      • 18 september » Aardbeving bij Verviers met een magnitude van 6,3 op de schaal van Richter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bergob-Otte


    De publicatie Vielhaber Web Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Björn Vielhaber, "Vielhaber Web Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/vielhaber-web-tree/I500498.php : benaderd 10 mei 2025), "Anton Bergob-Otte (1692-????)".