Stamboom Verschuur » Wilhelmina van Offeren

Persoonlijke gegevens Wilhelmina van Offeren 

  • Zij is geboren.

Gezin van Wilhelmina van Offeren

Zij is getrouwd met Steven Beumer.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna Beumer  ± 1860-1899 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina van Offeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina van Offeren

Wilhelmina van Offeren


Johanna Beumer
± 1860-1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Offeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.A. van der Mersch, "Stamboom Verschuur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/verschuur-stamboom/I2847.php : benaderd 12 januari 2026), "Wilhelmina van Offeren".