Stamboom Van Willigen » Johannes Izak Antonius van Zwam (1866-1916)

Persoonlijke gegevens Johannes Izak Antonius van Zwam 


Gezin van Johannes Izak Antonius van Zwam

(1) Hij is getrouwd met Geertruida Maria van Willigen.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1894 te Rotterdam, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 24 november 1905 te Rotterdam.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Aaffien Hillebrands.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1911 te Rotterdam, hij was toen 45 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Izak Antonius van Zwam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Izak Antonius van Zwam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1894 e054v., akte 886
  2. Rotterdam 1905 s5v.
  3. Rotterdam 1911 r27v.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1866 lag rond de 16,0 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 25 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
  • De temperatuur op 15 november 1911 lag tussen 0,7 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
  • De temperatuur op 8 juni 1916 lag tussen 6,9 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 5,9 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1871 » Jan Hemsing, Nederlands pianist en zanger († 1924)
  • 1876 » Henri Winkelman, Nederlands opperbevelhebber († 1952)
  • 1877 » Jan Gratama, Nederlands architect, schilder, tekenaar en redacteur († 1947)
  • 1885 » Tim Ahearne, Brits atleet († 1968)
  • 1887 » Karl I van Habsburg, laatste keizer van Oostenrijk-Hongarije († 1922)
  • 1887 » Marcus Garvey, Jamaicaans burgerrechtenactivist († 1940)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zwam

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Zwam.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Zwam.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Zwam (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I6469.php : benaderd 13 maart 2026), "Johannes Izak Antonius van Zwam (1866-1916)".