Stamboom Van Willigen » Cornelis van der Wolff

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Wolff 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 maart 2014.

Gezin van Cornelis van der Wolff

Hij heeft/had een relatie met Antje Spelt.


Kind(eren):

  1. Adriana van der Wolff  1772-1858 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Wolff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Wolff

Cornelis van der Wolff
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Wolff


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I19329.php : benaderd 15 januari 2026), "Cornelis van der Wolff".