Stamboom Van Willigen » Maria de Weeger (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Maria de Weeger 

  • Zij is geboren rond 1900 in Gouda.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2012.

Gezin van Maria de Weeger

Zij is getrouwd met Nicolaas van Willigen.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1923 te Gouda.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria de Weeger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Weeger


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I15204.php : benaderd 30 december 2025), "Maria de Weeger (± 1900-)".