Stamboom Van Willigen » Jan Albertus van Eldik (1912-)

Persoonlijke gegevens Jan Albertus van Eldik 


Gezin van Jan Albertus van Eldik

Hij is getrouwd met Neelina Barendina Kleijn van Willigen.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1937 te Rotterdam, hij was toen 25 jaar oud.

Het echtpaar is op 12 februari 1946 gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Albertus van Eldik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1912 lag tussen -3,1 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Han Dunk, Nederlands componist, tekstdichter en muziekuitgever († 1996)
  • 1911 » Félix Lévitan, Frans journalist en sportbestuurder († 2007)
  • 1911 » Maribel Vinson, Amerikaans kunstschaatsster († 1961)
  • 1912 » Hermann Graf, Duits gevechtspiloot († 1988)
  • 1913 » Edmond Michiels, Belgisch waterpoloër
  • 1917 » Jan Baas, Nederlands politicus († 2012)

Over de familienaam Van Eldik


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I12066.php : benaderd 17 februari 2026), "Jan Albertus van Eldik (1912-)".