Stamboom Van Willigen » Eugene Adrien Guillaume de Heusch de Bombrouck (1807-1869)

Persoonlijke gegevens Eugene Adrien Guillaume de Heusch de Bombrouck 

  • Hij is geboren in het jaar 1807.
  • Hij is overleden in het jaar 1869, hij was toen 62 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2012.

Gezin van Eugene Adrien Guillaume de Heusch de Bombrouck

Hij is getrouwd met Maria Geradine Cormelie de Stappers.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1846 te Kortessem (B), hij was toen 39 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eugene Adrien Guillaume de Heusch de Bombrouck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Heusch de Bombrouck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pruckmuller, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-willigen-stamboom/I12057.php : benaderd 31 december 2025), "Eugene Adrien Guillaume de Heusch de Bombrouck (1807-1869)".