Van Venrooij » Jannetje Hoogerbrugge (± 1893-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Hoogerbrugge 


Gezin van Jannetje Hoogerbrugge

Zij is getrouwd met Johan Helenus Exalto.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1920 te Overschie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Hoogerbrugge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Hoogerbrugge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Hoogerbrugge

Jannetje Hoogerbrugge
± 1893-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1920 lag tussen 1,4 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.

Over de familienaam Hoogerbrugge


De publicatie Van Venrooij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Venrooij, "Van Venrooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-venrooij/I532.php : benaderd 3 maart 2026), "Jannetje Hoogerbrugge (± 1893-????)".