Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gijsbertus van Holland (1884-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus van Holland 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1884 in Rhenen, UT, NL.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2024.

Gezin van Gijsbertus van Holland

Hij is getrouwd met Johanna Marchal.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1912, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter van Holland  1927-2001

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus van Holland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus van Holland

Gijsbertus van Holland
1884-????

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Holland


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I99986.php : benaderd 24 februari 2026), "Gijsbertus van Holland (1884-????)".