Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leuntje Jacoba Guijt (1939-1996)

Persoonlijke gegevens Leuntje Jacoba Guijt 


Gezin van Leuntje Jacoba Guijt

Zij is getrouwd met Hendrik Leendert de Jong.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 4.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leuntje Jacoba Guijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leuntje Jacoba Guijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leuntje Jacoba Guijt

Huijg Guijt
1874-1951
Jacob Guijt
1899-1967

Leuntje Jacoba Guijt
1939-1996



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1939 lag tussen -7,6 °C en 2,6 °C en was gemiddeld -1,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
    • 3 maart » In Bombay begint Mahatma Gandhi te vasten in een protest tegen de autocratische regering van India.
    • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 22 mei » Duitsland en Italië sluiten het Staalpact.
    • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
  • De temperatuur op 10 mei 1996 lag tussen 4,8 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De eerste uitzending van de soap Onderweg naar Morgen is op de Nederlandse commerciële televisie.
    • 1 februari » De commissie Van Traa publiceert kritische conclusies naar aanleiding van de IRT-affaire.
    • 28 juni » Atleet Marko Koers verbetert in Parijs het bijna elf jaar oude Nederlands record van Rob Druppers op de 1500 meter (3.35,07) met een tijd van 3.33,05.
    • 17 juli » Een Boeing 747 van Trans World Airlines stort neer in de Atlantische Oceaan, voor de kust van Long Island. Alle 230 inzittenden komen om het leven.
    • 26 oktober » De Franse wielrenster Jeannie Longo scherpt in Mexico-Stad het werelduurrecord aan tot een afstand van 48,159 kilometer. De oude topprestatie van de Britse Yvonne McGregor stond sinds 17 juni 1995 op 47,411 kilometer.
    • 15 december » De handbalsters van Denemarken prolongeren in eigen land de Europese titel door in de finale Noorwegen met 25-23 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Guijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Guijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Guijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Guijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I99237.php : benaderd 1 januari 2026), "Leuntje Jacoba Guijt (1939-1996)".