Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jacob van der Wiel (1920-2007)

Persoonlijke gegevens Jacob van der Wiel 


Gezin van Jacob van der Wiel

Hij is getrouwd met Jannetje de Mol.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van der Wiel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob van der Wiel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van der Wiel

Antje de Jong
1883-1976

Jacob van der Wiel
1920-2007



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 november 1920 lag tussen -2,5 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 14 augustus 2007 lag tussen 10,9 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 7,6 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (31%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Michel Platini wordt op het UEFA-congres in Düsseldorf gekozen als nieuwe UEFA-voorzitter.
    • 28 maart » Officiële opening van de Grand Canyon Skywalk.
    • 2 april » Invoer van het rookverbod in openbare gelegenheden en op de werkvloer in Wales.
    • 20 mei » In Bulgarije worden naar aanleiding van de toetreding tot de Europese Unie tussentijdse verkiezingen voor het Europees Parlement gehouden.
    • 15 juni » Begin van de vijfdaagse slag bij Chora in Afghanistan.
    • 7 juli » Op 07-07-07 slaagt de Haagse rockgroep "Seven" er in om op zeven verschillende podia steeds zeven nummers te spelen, en komt daarmee in het Guinness Book of Records.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Wiel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I98993.php : benaderd 27 februari 2026), "Jacob van der Wiel (1920-2007)".