Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jacoba Post (1916-2000)

Persoonlijke gegevens Jacoba Post 


Gezin van Jacoba Post

Zij is getrouwd met Maarten van der Niet.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1938 te Noordwijk, ZH, NL, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. OG van der Niet  1938-1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Post?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Post

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Post

Klaas Post
1883-????

Jacoba Post
1916-2000

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Urk 1916 gb82
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1916 lag tussen 6,6 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 6,8 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
  • De temperatuur op 2 juli 1938 lag tussen 5,0 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
  • De temperatuur op 26 april 2000 lag tussen 10,2 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 8,2 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Zwemmer Ian Thorpe scherpt in Berlijn zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.41,10.
    • 10 maart » De NASDAQ bereikt 5048.62, haar hoogste waarde ooit.
    • 17 mei » Galatasaray wint de UEFA Cup. In de finale in Kopenhagen zegeviert de Turkse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van het Engelse Arsenal.
    • 3 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg voor de 2e keer in de geschiedenis de Champions Trophy.
    • 4 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse mannenhockeyploeg voor de vijfde keer de Champions Trophy.
    • 16 september » Marcel Wouda zwemt een Nederlands record op de 100 meter schoolslag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Jean Améry, Oostenrijks schrijver († 1978)
  • 1912 » Ollie Johnston, Amerikaans Disney-tekenaar († 2008)
  • 1917 » William Hardy McNeill, Canadees-Amerikaans historicus († 2016)
  • 1918 » Griffin Bell, Amerikaans jurist en politicus († 2009)
  • 1920 » Aleid Wensink, Nederlands journalist, dichter, essayist en vertaler († 2001)
  • 1920 » Gunnar Gren, Zweeds voetballer († 1991)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Post

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Post.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Post.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Post (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I98632.php : benaderd 24 februari 2026), "Jacoba Post (1916-2000)".