Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Neeltje van der Plas 'Nel' (1923-2016)

Persoonlijke gegevens Neeltje van der Plas 'Nel' 


Gezin van Neeltje van der Plas 'Nel'

Waarschuwing Let op: Echtgenoot (Arie van der Bent) is ook haar neef.

Zij is getrouwd met Arie van der Bent.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van der Plas 'Nel'?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje van der Plas 'Nel'

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van der Plas

Neeltje Ouwehand
1872-< 1903
Anna Haasnoot
1898-1979

Neeltje van der Plas
1923-2016



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1923 lag tussen -9,1 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -5,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 2 maart 2016 lag tussen 2,7 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (33%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Bij een zelfmoordaanslag in de Turkse hoofdstad Ankara komen 34 mensen om. Daarnaast liggen er 125 gewonden in tien verschillende ziekenhuizen. De dader blies zichzelf in zijn auto op. Dit is de derde bomaanslag in Ankara in vijf maanden.
    • 22 mei » Go Ahead Eagles promoveert na een afwezigheid van een jaar naar de Eredivisie.
    • 5 augustus » De Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro gaan van start.
    • 19 augustus » Kogelslingeraar Dilsjod Nazarov wint de eerste gouden medaille uit de geschiedenis voor Tadzjikistan.
    • 3 oktober » Taliban-strijders nemen het belangrijkste kruispunt in van Kunduz, de Afghaanse stad waar Nederland enkele jaren actief was met een politiemissie.
    • 20 november » De politie in Noorwegen arresteert in het westen van het land twintig mannen die verdacht worden lid te zijn van een pedonetwerk. Het is het grootste misbruikschandaal dat het land tot dan toe heeft gekend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Plas


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I98579.php : benaderd 23 februari 2026), "Neeltje van der Plas 'Nel' (1923-2016)".