Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Trijntje van Duijvenvoorde (1925-1964)

Persoonlijke gegevens Trijntje van Duijvenvoorde 


Gezin van Trijntje van Duijvenvoorde

Zij is getrouwd met Ronald Hancox.

Zij zijn getrouwd

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje van Duijvenvoorde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje van Duijvenvoorde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje van Duijvenvoorde

Trijntje van Duijvenvoorde
1925-1964


Ronald Hancox
1920-1998


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1925 lag tussen 8,1 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
  • De temperatuur op 28 april 1964 lag tussen 9,0 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
    • 26 mei » De Palestijnse Bevrijdingsorganisatie (PLO) wordt opgericht.
    • 19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
    • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
    • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1924 » Lee Bergere, Amerikaans acteur († 2007)
  • 1926 » Johannes Bluyssen, Nederlands bisschop van 's-Hertogenbosch († 2013)
  • 1927 » Piero Tosi, Italiaans decor- en kostuumontwerper († 2019)
  • 1929 » Adam Jansma, Nederlands beeldhouwer († 1965)
  • 1929 » Duje Bonačić, Joegoslavisch roeier († 2020)
  • 1929 » Harry Bannink, Nederlands componist, arrangeur en pianist († 1999)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Duijvenvoorde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I98011.php : benaderd 22 februari 2026), "Trijntje van Duijvenvoorde (1925-1964)".