Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jacoba van der Boon (1902-)

Persoonlijke gegevens Jacoba van der Boon 

Bron 1

Gezin van Jacoba van der Boon

Zij is getrouwd met Leendert Barnhoorn.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Leendert Barnhoorn  1926-1982 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van der Boon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van der Boon

Jacoba van der Boon
1902-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Boon


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I97776.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacoba van der Boon (1902-)".