Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jan Jacobus van Ekeren (1856-????)

Persoonlijke gegevens Jan Jacobus van Ekeren 

Bron 1

Gezin van Jan Jacobus van Ekeren

Hij is getrouwd met Niejse Kwint.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1881, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Christiaan van Ekeren  1894-1957 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jacobus van Ekeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jacobus van Ekeren

Jan Jacobus van Ekeren
1856-????

1881

Niejse Kwint
1861-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1921 hw1015

Over de familienaam Van Ekeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I97169.php : benaderd 5 januari 2026), "Jan Jacobus van Ekeren (1856-????)".