Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Hendrika Liefhebber (1916-)

Persoonlijke gegevens Hendrika Liefhebber 


Gezin van Hendrika Liefhebber

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Liefhebber?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Liefhebber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Liefhebber


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1916 lag tussen 3,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,2 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Yoshio Kodama, Japans crimineel en oorlogsmisdadiger († 1984)
  • 1913 » Jan Willem Hees, Nederlands marineofficier en acteur (overleden 1989
  • 1914 » Alphons Gaalman, Nederlands organist, pianist, componist en dirigent († 1986)
  • 1914 » Sándor Képíró, Hongaars oorlogsmisdaadverdachte († 2011)
  • 1918 » Mariano Mores, Argentijns componist, dirigent en pianist († 2016)
  • 1919 » Jack Palance, Amerikaans acteur († 2006)

Over de familienaam Liefhebber


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I96636.php : benaderd 15 januari 2026), "Hendrika Liefhebber (1916-)".