Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Floris Jacob Groen (1947-2018)

Persoonlijke gegevens Floris Jacob Groen 


Gezin van Floris Jacob Groen

Hij is getrouwd met Johanna Harteveld.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 2 dochters.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Floris Jacob Groen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Floris Jacob Groen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Floris Jacob Groen

Floris Groen
1902-????

Floris Jacob Groen
1947-2018



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1947 lag tussen 0,4 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
    • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
  • De temperatuur op 6 oktober 2018 lag tussen 6,3 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (79%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Sjinkie Knegt wint vijf keer goud tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack in Dresden.
    • 11 maart » Zwemster Tes Schouten verbetert op de 100 meter schoolslag het Nederlands record: 1.07,12. Daarmee scherpt ze de oude toptijd van Moniek Nijhuis uit 2015 met zeshonderdste aan.
    • 26 mei » Real Madrid wint voor de derde maal op rij de UEFA Champions League. In de finale wordt Liverpool FC met 3-1 verslagen.
    • 9 juni » De Roemeense Simona Halep wint voor de eerste keer Roland Garros. Ze versloeg in de finale Sloane Stephens met drie sets (3-6/6-4/6-1).
    • 29 juni » Prins Charles slaat zanger Barry Gibb tot ridder van Orde van het Britse Rijk. Jasper van 't Hof ontvangt de Buma Boy Edgar Prijs 2018.
    • 2 oktober » Annet Schaap ontvangt de Gouden Griffel voor haar boek Lampje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Groen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Groen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Groen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Groen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I95521.php : benaderd 29 januari 2026), "Floris Jacob Groen (1947-2018)".