Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis van Rijn 'Kees' (1945-1967)

Persoonlijke gegevens Cornelis van Rijn 'Kees' 

  • Hij is geboren op 15 juni 1945 in Katwijk, ZH, NL.Bron 1
  • Hij is overleden op 28 oktober 1967 in Op zee, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2
    Op 24-10-1967 is de KW 37 "Orion"vertrokken uit IJmuiden. En op 28-10-1967 is de kotter vergaan tijdens storm ten N.W van Texel bij boei ST 4.
    Bij deze ramp komen de zes bemanningsleden om;
    Schipper, Jan Nijgh, 26 jaar,
    Stuurman, Wim Ouwehand, 20 jaar, aangespoeld op Callantsoog
    Montuur, Arie Hus, 35 jaar, aangespoeld op Texel
    Monteur, Cornelis van Rijn, 22 jaar,
    Matroos, Arie van der Plas, 26 jaar en
    Matroos, Nico Varkevisser, 41 jaar. Geborgen door de KW 186 "Anna Jacoba"

    https://www.ad.nl/binnenland/drenkeling-terschelling-na-52-jaar-geidentificeerd~a171ca3a/
    Drenkeling Terschelling na 52 jaar geïdentificeerd
    Van een man die in november 1967 was aangespoeld op Terschelling, is na ruim 52 jaar de identiteit bekend geworden. Het gaat om Kees van Rijn uit Katwijk, die op 22-jarige leeftijd om het leven kwam toen het schip waarop hij voer verging op de Noordzee.
  • Een kind van Arie van Rijn en Arendje Messemaker
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2024.

Gezin van Cornelis van Rijn 'Kees'

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Rijn 'Kees'?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van Rijn 'Kees'

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Rijn

Arie van Rijn
1889-1968
Lena Vlieland
1890-1980
Maartje Kuijt
1882-????
Arie van Rijn
1910-1993

Cornelis van Rijn
1945-1967


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.ad.nl/binnenland/drenkeling-terschelling-na-52-jaar-geidentificeerd~a171ca3a/

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1945 lag tussen 7,8 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Syrië en Egypte verklaren de oorlog aan Duitsland.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: 1250 Amerikaanse bommenwerpers vallen Berlijn aan.
    • 7 april » Het Japanse marineschip de Yamato zinkt in een strijd tegen de US Navy.
    • 17 juli » Schilder Han van Meegeren wordt gearresteerd wegens het onder de naam Vermeer verkopen van eigen schilderwerken, waaronder Emmausgangers aan museum Boymans.
    • 12 augustus » Japan capituleert na de atoombommen op Hiroshima en Nagasaki.
    • 31 oktober » Peru wordt een lidstaat van de Verenigde Naties
  • De temperatuur op 28 oktober 1967 lag tussen 7,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 11,5 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De Geldersch-Overijsselsche Courant wordt een kopblad van het door Kluwer uitgegeven Deventer Dagblad en verschijnt dagelijks, met een eigen redactie in Lochem.
    • 30 maart » in de Chelsea Mansion Studios in Londen wordt de foto van de voorkant van de hoes van het wereldberoemde album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band van The Beatles gemaakt.
    • 23 mei » Egypte sluit de Straat van Tiran voor Israëlische vaartuigen, en blokkeert daarmee de Israëlische haven van Eilat.
    • 5 augustus » Het Pink Floyd album The Piper at the Gates of Dawn komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
    • 30 augustus » Oprichting van Stichting Ideële Reclame.
    • 3 september » Zweden schakelt over van links- naar rechtsrijden, (zie Dagen H).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1956 » Tom Schreurs (59), Nederlands bokser en sportjournalist
  • 1963 » Mart Saar (81), Estisch componist
  • 1971 » Jesus Villamor (56), Filipijns gevechtspiloot en oorlogsheld
  • 1977 » Theo Eerdmans (55), Nederlands quizmaster, journalist en auteur
  • 1986 » John Braine (64), Engels schrijver
  • 1986 » Marga Klompé (74), Nederlands politica, eerste vrouwelijke minister

Over de familienaam Van Rijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Rijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Rijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Rijn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I95486.php : benaderd 16 februari 2026), "Cornelis van Rijn 'Kees' (1945-1967)".