Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jeroentje Hendriks van der Werf (1788-????)

Persoonlijke gegevens Jeroentje Hendriks van der Werf 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1788.

Gezin van Jeroentje Hendriks van der Werf

Zij is getrouwd met IJsbrand Maartens de Jong.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. IJda IJsbrands de Jong  1810-1886 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeroentje Hendriks van der Werf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeroentje Hendriks van der Werf

Jeroentje Hendriks van der Werf
1788-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Werf


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I94863.php : benaderd 10 januari 2026), "Jeroentje Hendriks van der Werf (1788-????)".