Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jansje van der Harst (± 1861-????)

Persoonlijke gegevens Jansje van der Harst 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1861.

Gezin van Jansje van der Harst

Zij is getrouwd met Hendricus Philippus de Vos.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna de Vos  1891-1967 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje van der Harst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje van der Harst

Jansje van der Harst
± 1861-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Harst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I94268.php : benaderd 10 januari 2026), "Jansje van der Harst (± 1861-????)".