Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg (1833-????)

Persoonlijke gegevens Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1833.

Gezin van Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg

Zij is getrouwd met Klaas Plug.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maria Plug  1855-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg

Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg
1833-????


Klaas Plug
1824-????

Maria Plug
1855-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van den Berg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I93631.php : benaderd 9 januari 2026), "Frederika Sophia Wilhelmina van den Berg (1833-????)".