Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gijsbertje Griekspoor (1881-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbertje Griekspoor 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1881.

Gezin van Gijsbertje Griekspoor

Zij is getrouwd met Jacobus Griekspoor.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hanna Griekspoor  1906- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertje Griekspoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertje Griekspoor

Gijsbertje Griekspoor
1881-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Leiden 1930 hw615

Over de familienaam Griekspoor


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I93401.php : benaderd 13 januari 2026), "Gijsbertje Griekspoor (1881-????)".