Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Pieter van der Bent (1930-2006)

Persoonlijke gegevens Pieter van der Bent 


Gezin van Pieter van der Bent

Hij is getrouwd met Elisabeth Ariea van Beelen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Bert van der Bent  1960-2006

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 5.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van der Bent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter van der Bent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van der Bent

Adriana Kuijt
1882-????

Pieter van der Bent
1930-2006



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1930 lag tussen 2,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
  • De temperatuur op 17 juli 2006 lag tussen 14,6 °C en 32,0 °C en was gemiddeld 24,1 °C. Er was 15,0 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Het gratis eerste nummer van nrc.next verschijnt.
    • 12 juni » In Kaiserslautern behaalt Australië onder leiding van de Nederlandse coach Guus Hiddink zijn eerste overwinning ooit bij een WK. Japan wordt met 3-1 verslagen.
    • 22 augustus » Een Russisch passagiersvliegtuig (een Toepolev) van Poelkovo Airlines stort neer, ongeveer 45km van de stad Donetsk in Oekraïne.
    • 17 september » Motorcrosser Stefan Everts neemt afscheid met zijn 101e Grand Prix-zege.
    • 8 november » In Srebrenica is een massagraf met daarin slachtoffers van het Bloedbad van 1995 ontdekt.
    • 22 november » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1928 » Alfonso de Portago, Spaans autocoureur († 1957)
  • 1928 » Joseph Duval, Frans rooms-katholiek aartsbisschop († 2009)
  • 1929 » Daniël Wayenberg, Nederlands componist en pianist († 2019)
  • 1930 » Koos Reugebrink, Nederlands hoogleraar belastingrecht († 2008)
  • 1932 » Joop Goudsblom, Nederlands socioloog († 2020)
  • 1932 » Sergio Toppi, Italiaans illustrator, striptekenaar en cartoonist († 2012)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Bent


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I92656.php : benaderd 1 maart 2026), "Pieter van der Bent (1930-2006)".