Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Lena Vlieland (1916-2011)

Persoonlijke gegevens Lena Vlieland 


Gezin van Lena Vlieland

(1) Zij is getrouwd met Jan Guijt.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lena Guijt  1956-2010

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 2.


(2) Zij is getrouwd met Jacob Ouwehand.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Vlieland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena Vlieland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Vlieland

Lena Kuijt
1867-????
Aaltje Kuijt
1894-????

Lena Vlieland
1916-2011

(1) 

Jan Guijt
1906-1996

Lena Guijt
1956-2010
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1916 lag tussen -0,4 °C en 1,4 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
  • De temperatuur op 3 juni 2011 lag tussen 12,2 °C en 25,1 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Als gevolg van de zeebeving en de daaropvolgende tsunami, een dag eerder, vindt in de kerncentrale Fukushima I in Japan een kernramp plaats.
    • 2 mei » Osama bin Laden, de leider van de wereldterreurorganisatie Al Qaida, wordt in Abbottabad in een villa door Amerikaanse militairen gedood met een schot door het hoofd.
    • 6 augustus » De radicaal-islamitische terreurbeweging Al-Shabaab trekt zich terug uit de Somalische hoofdstad Mogadishu.
    • 6 december » Na een recordformatie van 541 dagen treedt in België de regering-Di Rupo aan.
    • 8 december » Bert van Marwijk verlengt zijn contract als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal met vier jaar.
    • 30 december » Justitie in Polen klaagt 78 voetbalfans aan, van onder meer Lech Poznan (hoogste divisie) en Zawisza Bydgoszcz (tweede divisie), wegens het organiseren en houden van gevechten rond voetbalwedstrijden en het deelnemen aan een criminele organisatie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vlieland

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vlieland.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vlieland.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vlieland (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I92486.php : benaderd 23 februari 2026), "Lena Vlieland (1916-2011)".