Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Willem van Duijn (1928-2018)

Persoonlijke gegevens Willem van Duijn 


Gezin van Willem van Duijn

Hij is getrouwd met Marijtje Harteveld.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Pieter van Duijn  1957-2007

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem van Duijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem van Duijn

Willem van Duijn
1928-2018



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 december 1928 lag tussen 1,1 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 18 juli 2018 lag tussen 10,4 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Een Russisch vliegtuig stort neer nabij Moskou en alle 71 inzittenden komen om.
    • 26 mei » De darkride Piraten in Batavia in het Duitse Europa-Park wordt volledig verwoest door een brand.
    • 3 juni » Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld hebben, voor de 3e keer, samen de World Cup of Darts gewonnen. Het Nederlandse duo was in Frankfurt in de finale te sterk voor Schotland: 3-1.
    • 5 juli » Litouwen wordt lid van de OESO.
    • 14 september » De 61-jarige Jimi Bellmartin wint het allereerste seizoen van The Voice Senior.
    • 2 november » Nina Derwael wordt wereldkampioen aan de brug in Doha


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2016 » Uri Coronel (69), Nederlands voetbalbestuurder
  • 2017 » Max Gallo (85), Frans historicus, schrijver en politicus
  • 2017 » Red West (81), Amerikaans acteur en stuntman
  • 2018 » Burton Richter (87), Amerikaans natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 2019 » Ruud Jacobs (81), Nederlands jazzbassist en producent
  • 2020 » Ali Mirzaei (91), Iraans gewichtheffer

Over de familienaam Van Duijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I92341.php : benaderd 7 januari 2026), "Willem van Duijn (1928-2018)".