Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Johanna van der Leeuw (1818-????)

Persoonlijke gegevens Johanna van der Leeuw 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1818 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.

Gezin van Johanna van der Leeuw

Zij is getrouwd met Floris van der Vlugt.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1842, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Floris van der Vlugt  1858-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van der Leeuw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van der Leeuw

Johanna van der Leeuw
1818-????

1842

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1880 hw186

Over de familienaam Van der Leeuw


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I91001.php : benaderd 13 januari 2026), "Johanna van der Leeuw (1818-????)".