Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Willem Ouwehand (1906-1994)

Persoonlijke gegevens Willem Ouwehand 

Bron 1

Gezin van Willem Ouwehand

Hij is getrouwd met Grietje van der Plas.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Grietje Ouwehand  1941-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Ouwehand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Ouwehand

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Ouwehand


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Katwijk 1906 gb245

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1906 lag tussen 3,1 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
  • De temperatuur op 12 maart 1994 lag tussen 3,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (43%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Breitenrain, gevestigd in Bern.
    • 10 april » Eddy Hellebuyck wint de tiende editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:11.50. Bij de vrouwen triomfeert Marie-Christine Christiaens (2:40.54).
    • 1 mei » Formule 1 coureur Ayrton Senna verongelukt tijdens de Grand Prix van San Marino op het circuit van Imola.
    • 21 augustus » Bij het neerstorten van een Marokkaans passagiersvliegtuig komen alle 44 inzittenden, onder wie 16 buitenlanders, om het leven. Het toestel verongelukt tien minuten na het opstijgen in de buurt van de stad Agadir.
    • 17 oktober » De regering van Rwanda maakt bekend dat minister Jean-Marie Vianney Ndagijimana van buitenlandse zaken spoorloos is verdwenen met ongeveer 187.000 dollar uit de Rwandese schatkist op zak.
    • 16 december » Minder dan een jaar na hun vertrek uit Somalië keren Amerikaanse troepen terug naar het Oost-Afrikaanse land, om het vertrek van de resterende troepen van de Verenigde Naties te beschermen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ouwehand

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ouwehand.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ouwehand.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ouwehand (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I90164.php : benaderd 2 januari 2026), "Willem Ouwehand (1906-1994)".