Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannes Staal (1912-)

Persoonlijke gegevens Jannes Staal 


Gezin van Jannes Staal

Hij is getrouwd met Aaltje Luttje.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1941 te Veendam, GR, NL, hij was toen 28 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Klaas Frans Staal  1945-1945

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannes Staal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannes Staal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannes Staal

Hindrik Staal
1848-1928
Lucas Bakker
± 1850-????
Janna Oosterhuis
± 1850-????
Klaas Staal
1877-1955

Jannes Staal
1912-????

1941

Aaltje Luttje
1916-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Meeden 1912 gb31
  2. Vlagtwedde 1933 hw107
  3. Veendam 1941 hw18

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1912 lag tussen 8,5 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 27,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 26 april 1941 lag tussen -0,2 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
    • 13 juni » De Vichy-regering gebiedt alle (niet-Franse) joodse burgers in het niet-bezette deel van Frankrijk te interneren. De anti-joodse maatregel zou een eigen initiatief zijn van de Vichy-regering.
    • 1 september » Alle Joden ouder dan 6 jaar moeten in het gehele Duitse Rijk de Jodenster dragen.
    • 6 september » Holocaust: de verplichting om een Jodenster met daarin het woord Jood te dragen wordt uitgebreid naar alle Joden boven de zes jaar in door Duitsland bezette gebieden.
    • 26 november » Libanon wordt onafhankelijk van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Staal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Staal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Staal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Staal (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I8906.php : benaderd 4 maart 2026), "Jannes Staal (1912-)".