Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannie Schaart (1928-2013)

Persoonlijke gegevens Jannie Schaart 


Gezin van Jannie Schaart

Zij is getrouwd met Leendert Kuijt.

Zij zijn getrouwd

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannie Schaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannie Schaart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannie Schaart

IJsbrand Plug
1873-????
Huig Schaart
1898-1973
Dirkje Plug
1901-1985

Jannie Schaart
1928-2013



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 september 1928 lag tussen 8,0 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
  • De temperatuur op 26 februari 2013 lag tussen 0,8 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (15%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » De Assemblée nationale, het Franse parlement, keurt het wetsontwerp goed dat het homohuwelijk mogelijk maakt.
    • 17 februari » De Nederlandse schaatser Sven Kramer wordt voor de zesde maal wereldkampioen schaatsen allround. Hij verbetert hiermee het record van Oscar Mathisen en Clas Thunberg. Landgenote Ireen Wüst haalt haar vierde wereldtitel.
    • 25 mei » Het vrouwenteam van FC Twente is als eerste ploeg kampioen geworden van de BeNe League door een thuisoverwinning van 3-1 op Standard Luik.
    • 6 juli » Na Venezuela en Nicaragua biedt ook Bolivia aan de voortvluchtige Amerikaanse klokkenluider Edward Snowden asiel te verlenen.
    • 2 oktober » Omdat het Britse gemenebest door Gambia als een neokoloniale instelling wordt bestempeld, stapt het land eruit.
    • 10 november » Een leidster van een Zuid-Afrikaans weeshuis met aidswezen wordt aangehouden, omdat ze twintig kinderen zou hebben vergiftigd in een buitenwijk van Pretoria.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schaart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schaart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schaart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schaart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I86803.php : benaderd 23 februari 2026), "Jannie Schaart (1928-2013)".