Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis van der Wel (1834-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Wel 

Bron 1

Gezin van Cornelis van der Wel

Hij is getrouwd met Johanna Fransina van der Touw.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1857, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Wel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Wel

Cornelis van der Wel
1834-????

1857

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1890 hw874

Over de familienaam Van der Wel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I84802.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelis van der Wel (1834-????)".