Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leendert de Best (± 1860-< 1897)

Persoonlijke gegevens Leendert de Best 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 1860.
  • Hij is overleden voor 1897.Bron 1
    vermoedelijk overleden

Gezin van Leendert de Best

Hij is getrouwd met Elisabeth Vrolijk.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Dirkje de Best  1884-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert de Best?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert de Best

Leendert de Best
± 1860-< 1897



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1897 hw1453

Over de familienaam De Best

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Best.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Best.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Best (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I83554.php : benaderd 11 januari 2026), "Leendert de Best (± 1860-< 1897)".