Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Adrianus Bruin (1860-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Bruin 


Gezin van Adrianus Bruin

Hij is getrouwd met Petronella Cornelia de Bruin.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1884 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Johannes Bruin  1886-1935 
  2. Helena Cornelia Bruin  1889-???? 
  3. Maria Adriana Bruin  1898-????
  4. Aria Bruin  1904-

Gebeurtenis (huw info).

Getuigen
Cornelis Kuiper, 24 jaar oud, visser van beroep
Jan Overduin, 60 jaar oud, visser van beroep
Arie Taal, 46 jaar oud, visser van beroep
Korving van der Zwan, 26 jaar oud, visser van beroep

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Bruin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Bruin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Bruin

Wouter Bruin
1791-????

Adrianus Bruin
1860-????

1884
Aria Bruin
1904-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1884 hw1013

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1884 lag rond de -0,7 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.

Over de familienaam Bruin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruin (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I82761.php : benaderd 8 januari 2026), "Adrianus Bruin (1860-????)".