Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Aart Frederik van Batenburg (1855-????)

Persoonlijke gegevens Aart Frederik van Batenburg 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1855.
  • Beroep: metselaar.Bron 2

Gezin van Aart Frederik van Batenburg

Hij is getrouwd met Teuntje van Leerdam.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Leentje van Batenburg  1894-1947 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart Frederik van Batenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aart Frederik van Batenburg

Aart Frederik van Batenburg
1855-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Velsen 1930 hw1
  2. Zaltbommel 1908 gb78

Over de familienaam Van Batenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I82757.php : benaderd 23 januari 2026), "Aart Frederik van Batenburg (1855-????)".