Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Kornelia Cornelisd van der Toorn (1765-????)

Persoonlijke gegevens Kornelia Cornelisd van der Toorn 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1765.

Gezin van Kornelia Cornelisd van der Toorn

Zij is getrouwd met Pieter Kuijper.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelia Cornelisd van der Toorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kornelia Cornelisd van der Toorn

Kornelia Cornelisd van der Toorn
1765-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Toorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I82352.php : benaderd 7 januari 2026), "Kornelia Cornelisd van der Toorn (1765-????)".