Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannetje Catharina Geenjaar (1881-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Catharina Geenjaar 


Gezin van Jannetje Catharina Geenjaar

Zij is getrouwd met Pieter Freeke.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1938 te Leiden, ZH, NL, zij was toen 57 jaar oud.Bron 1

Gebeurtenis (huw info).Bron 1

de bruidegom is de gescheiden echtgenoot van . Johanna Francina Nagglas de bruid is de gescheiden echtgenoote van . Petrus Snik

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Catharina Geenjaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Catharina Geenjaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Catharina Geenjaar

Jannetje Catharina Geenjaar
1881-????

1938

Pieter Freeke
1889-1960


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Leiden 1938 hw229

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1938 lag tussen 9,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.

Over de familienaam Geenjaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geenjaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geenjaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geenjaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I81681.php : benaderd 17 januari 2026), "Jannetje Catharina Geenjaar (1881-????)".