Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leentje Maartens van der Jagt (1802-????)

Persoonlijke gegevens Leentje Maartens van der Jagt 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1802.

Gezin van Leentje Maartens van der Jagt

Zij is getrouwd met Johannes Ariens Moens.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Sara Moens  1830-1921 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Maartens van der Jagt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Maartens van der Jagt

Leentje Maartens van der Jagt
1802-????


Sara Moens
1830-1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Jagt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I80936.php : benaderd 2 januari 2026), "Leentje Maartens van der Jagt (1802-????)".