Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Bouwe Kuijt (1922-1992)

Persoonlijke gegevens Bouwe Kuijt 


Gezin van Bouwe Kuijt

Hij is getrouwd met Arendje de Best.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 1.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bouwe Kuijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bouwe Kuijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bouwe Kuijt

Bouwe Kuijt
1864-1958
Pieter Kuijt
1888-1977

Bouwe Kuijt
1922-1992



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1922 lag tussen -3,3 °C en 3,4 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
  • De temperatuur op 31 maart 1992 lag tussen 4,9 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Het Joegoslavisch voetbalelftal speelt zijn laatste officiële interland als eenheidsstaat. In Amsterdam verliest de ploeg met 2-0 van Nederland in een vriendschappelijke wedstrijd.
    • 29 april » Een uit vijf leden bestaande militaire raad meldt dat zij de macht heeft gegrepen in Freetown, de hoofdstad van het West-Afrikaanse land Sierra Leone.
    • 21 juli » Start van de jaarlijkse uitreiking van de Prijs voor de Democratie in Gent, België.
    • 24 september » Bij een wereldomspannende actie wordt de Nederlandse drugscriminele Bettien Martens opgepakt door de Italiaanse politie in Rome.
    • 1 november » Bij een aanslag op een toeristenbus met christelijke Egyptenaren in de buurt van de Zuid-Egyptische stad Dayrut raken tien inzittenden gewond.
    • 4 december » Amerikaanse soldaten worden naar Somalië gestuurd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kuijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I80734.php : benaderd 31 december 2025), "Bouwe Kuijt (1922-1992)".