Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis Kuijt (1912-1987)

Persoonlijke gegevens Cornelis Kuijt 


Gezin van Cornelis Kuijt

Hij is getrouwd met Catharina Johanna van der Plas.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Leuntje Kuijt  1943-1943

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 6.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Kuijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Kuijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Kuijt

Simon Kloos
1864-1891
Leuntje Guijt
1865-1900
Leuntje Kloos
1888-????

Cornelis Kuijt
1912-1987


Leuntje Kuijt
1943-1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1912 lag tussen -4,0 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
  • De temperatuur op 17 mei 1987 lag tussen 2,3 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 6 april » In de Barentszzee vliegt de Russische atoomonderzeeër Komsomolets in brand en zinkt.
    • 14 juni » KV Mechelen wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door in de finale met 1-0 te winnen van FC Luik.
    • 28 september » In de Braziliaanse stad Goiânia vindt een ernstig ongeluk plaats met radioactief cesium-137.
    • 1 december » NASA maakt de namen bekend van vier bedrijven die contracten krijgen voor het meebouwen aan het internationale ruimtestation ISS. Gekozen zijn: Boeing Aerospace, de Astro-Space-divisie van General Electric, McDonnell Douglas, en de Rocketdyne-divisie van Rockwell.
    • 6 december » Schaatsster Ingrid Haringa verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,92 seconden) met een tijd van 40,61 seconden.
    • 9 december » Het Nederlands voetbalelftal plaatst zich voor het EK voetbal 1988 door Cyprus in Amsterdam met 4-0 te verslaan. Het duel wordt gespeeld achter gesloten deuren na het bomincident op 28 oktober. Spits John Bosman scoort drie keer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Vaughn Monroe, Amerikaans zanger, acteur en tv-host († 1973)
  • 1912 » Peter Walker, Brits autocoureur († 1984)
  • 1913 » Elizabeth Janeway, Amerikaans schrijfster, critica en feministe († 2005)
  • 1913 » Simon Carmiggelt, Nederlands journalist en schrijver († 1987)
  • 1914 » Alfred Drake, Amerikaans zanger en acteur († 1992)
  • 1916 » Buzz Barton, Amerikaans autocoureur († 2002)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kuijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I80662.php : benaderd 5 januari 2026), "Cornelis Kuijt (1912-1987)".