Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Anna Pieters van Egmond (1791-????)

Persoonlijke gegevens Anna Pieters van Egmond 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1791.

Gezin van Anna Pieters van Egmond

Zij is getrouwd met Dirk Pieters Brussee.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1810, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Pieters van Egmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Egmond


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I78572.php : benaderd 20 januari 2026), "Anna Pieters van Egmond (1791-????)".