Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Wilhelmina Francisca Jacoba Molman (1899-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Francisca Jacoba Molman 


Gezin van Wilhelmina Francisca Jacoba Molman

Zij is getrouwd met Carel Petrus Christiaan Christiaans.

Zij zijn getrouwd op 21 februari 1924 te Amsterdam, NH, NL, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Francisca Jacoba Molman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Francisca Jacoba Molman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Francisca Jacoba Molman

Jan Molman
1871-????

Wilhelmina Francisca Jacoba Molman
1899-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Amsterdam 1924 hw r8a f7v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1924 lag tussen -8,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.

Over de familienaam Molman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Molman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Molman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Molman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I78459.php : benaderd 7 maart 2026), "Wilhelmina Francisca Jacoba Molman (1899-????)".