Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Johannes Wilhelmus Döbken (1892-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus Döbken 


Gezin van Johannes Wilhelmus Döbken

Hij is getrouwd met Maria van Duijn.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1919 te Rijnsburg, Katwijk, ZH, NL, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. IJsbrand Döbken  1919-1944

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 2.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus Döbken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Wilhelmus Döbken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wilhelmus Döbken

Johannes Wilhelmus Döbken
1892-????

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rijnsburg 1919 hw3
  2. Dordrecht 1892 gb1072

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 december 1892 lag rond de 3,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 20 februari 1919 lag tussen 2,3 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,3 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Döbken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Döbken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Döbken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Döbken (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I77394.php : benaderd 12 januari 2026), "Johannes Wilhelmus Döbken (1892-????)".