Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Alida Elisabeth Dorothea Cohen (1869-????)

Persoonlijke gegevens Alida Elisabeth Dorothea Cohen 

Bron 1

Gezin van Alida Elisabeth Dorothea Cohen

Zij is getrouwd met Herman Polak.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1896, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Elisabeth Dorothea Cohen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Elisabeth Dorothea Cohen

Alida Elisabeth Dorothea Cohen
1869-????

1896

Herman Polak
1868-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1922 hw u77

Over de familienaam Cohen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cohen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cohen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cohen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I77331.php : benaderd 7 maart 2026), "Alida Elisabeth Dorothea Cohen (1869-????)".