Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Huig van Duijn (1926-2016)

Persoonlijke gegevens Huig van Duijn 


Gezin van Huig van Duijn

Hij is getrouwd met Geertruida van der Marel.

Zij zijn getrouwd

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 4.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Huig van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Huig van Duijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Huig van Duijn

Huig Schaap
1877-1931

Huig van Duijn
1926-2016



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1926 lag tussen 5,9 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 4,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
  • De temperatuur op 24 oktober 2016 lag tussen 4,1 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Het NOS Journaal staat stil bij hun 60-jarig bestaan. De kijker krijgt een kijkje achter de schermen en diverse voormalige nieuwslezers zijn weer even terug om het huidige nieuws voor te lezen.
    • 20 januari » Een grote natuurbrand richt forse schade aan in het belangrijkste wijnbouwgebied van Zuid-Afrika. Ongeveer 2800 hectare in de provincie West-Kaap branden af.
    • 28 februari » Bij een dubbele aanslag in de stad Baidoa, ongeveer 245 kilometer van de Somalische hoofdstad Mogadishu, vallen zeker dertig doden en veertig gewonden.
    • 20 mei » Het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken past het reisadvies voor het politiek instabiele Venezuela aan. Reizen naar steden en dichtbevolkte gebieden wordt ontraden.
    • 6 juli » President Barack Obama van de Verenigde Staten ziet af van een plan om het aantal Amerikaanse soldaten in Afghanistan terug te brengen van 9.800 nu tot 5.500, begin 2017.
    • 10 december » Juan Manuel Santos krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zanger Bob Dylan krijgt de Nobelprijs voor Literatuur. De Nederlandse wetenschapper Ben Feringa krijgt de Nobelprijs voor Scheikunde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1923 » Cor Braasem, Nederlands waterpoloër († 2009)
  • 1923 » Richard Avedon, Amerikaans fotograaf († 2004)
  • 1924 » Jan Kerkhofs, Belgisch jezuïet en godsdienstsocioloog († 2015)
  • 1926 » Anthony Shaffer, Engels toneelschrijver († 2001)
  • 1926 » Peter Shaffer, Engels toneelschrijver († 2016)
  • 1928 » Bob Mendes, Belgisch misdaadschrijver

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Duijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I76340.php : benaderd 7 januari 2026), "Huig van Duijn (1926-2016)".