Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Georg Heinrich Johanns Munk (1796-????)

Persoonlijke gegevens Georg Heinrich Johanns Munk 

  • Hij is geboren.Bron 1
  • Hij werd gedoopt in het jaar 1796 in Venne, Osnabrück, LS, DE.
  • Beroep: dagloner.Bron 1

Gezin van Georg Heinrich Johanns Munk

Hij is getrouwd met Liefje Douwes van Timmeren.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1822.


Kind(eren):

  1. Geert Munk  1822-1868 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Georg Heinrich Johanns Munk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Georg Heinrich Johanns Munk

Georg Heinrich Johanns Munk
1796-????

1822
Geert Munk
1822-1868

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bedum 1853 hw12

Over de familienaam Munk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Munk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Munk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Munk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I75947.php : benaderd 2 maart 2026), "Georg Heinrich Johanns Munk (1796-????)".